Ik sta mijn klanten bij met het zetten van concrete stappen in persoonlijke ontwikkeling om van hun huidige realiteit de door hun beoogde concrete doelen te bereiken en zo op persoonlijk- èn zakelijk vlak grenzeloos succesvol te zijn!
Mijn unieke Coach Approach combineert het beste wat de bewezen methodieken van continuous improvement en high performance coaching te bieden heeft en zorgt ervoor dat niet alleen je BIZNIZZ, maar ook jij je ware potentieel kan ontplooien!
De Top 5 thema’s in mijn praktijk zijn:
-leiderschap & vertrouwen
-relaties & communicatie
-timemanagement, planning & structuur
-zelfbeeld & eigenwaarde
-high-impact besluiten
Ik ben als Professional Certified Coach verbonden aan de International Coach Federation, en door het Lean Competency System van de Cardiff University gecertificeerd als Lean Six Sigma Black Belt. Ik word gemotiveerd door mensen die total-commitment meebrengen, direct en open communiceren, beschikken over een gezonde dosis reflectief en cognitief vermogen en verantwoordelijkheid nemen door aan zichzelf te werken.
Geef een reactie